02188272631   09381006098  
تعداد بازدید : 53
7/31/2022

به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر نجیمی در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای حوزه نانو که در محل خانه نوآوری و فناوری ایران(نمایشگاه بین المللی تهران) به مدت 3 روز دیگر دایر است، در جمع خبرنگاران گفت: بعد از 12 دوره متوالی برگزاری نمایشگاه دستاوردهای حوزه نانو، دو سالی می شود که به دلیل پاندمی کرونا، این نمایشگاه برگزار نشده است.

معاون کارگروه صنعت ستاد توسعه فناوری نانو با تاکید بر اینکه نمایشگاه هایی که طی این مدت برگزار کردیم برای وزرا و مسئولان کشور بوده تا با محصولات نانو آشنا شوند، گفت: این نمایشگاه نیز با هدف معرفی دستاوردهای جدید نانویی است که طی یک سال اخیر تجاری سازی شده اند.

نجیمی با بیان اینکه در شبکه تبادل ستاد توسعه فناوری نانو تقاضاهای صنعتی مورد بررسی قرار می گیرد، افزود: این شبکه می تواند تعاملی بین فناوران و صنعت برقرار کند تا مشکل کشور در یک زمینه حل شود.

نجیمی با تاکید بر اینکه تاکنون در این شبکه 3500 تقاضا دریافت شده و از این تعداد 600 مورد آن منجر به عقد قرار داد شده است، گفت: این برنامه از سال 95 آغاز شده و نتایج خوبی هم داشته است.

وی با تاکید بر اینکه امیدواریم در این نمایشگاه، تعامل بین تیم‌های فناور و شرکت‌های بزرگ صنعتی ایجاد شود، گفت: قرار است تا پایان این نمایشگاه حدود 15 قرار داد با حجم 100 میلیارد تومان منعقد شود؛ بیشترین حجم قرار داد مربوط به طرح «گوگرد زدایی از سوخت» بوده است.

All Rights Reserved 2022 © OnlineWarehouse.ir
Designed & Developed by BSFE.ir